Tel/Fax
+381 21 422 989
pondelok, 25 január 2021 11:31

Z tretieho zasadnutia Výboru pre kultúru NRSNM

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

sajt 2

 

          Dňa 22. januára 2021 na úrade Národnostnej rady slovenskej národnostnej menšiny v Novom Sade sa uskutočnilo tretie zasadnutie Výboru pre kultúru NRSNM. Zasadnutím predsedala predsedníčka výboru Anna Čapeľová a zúčastnili sa i predsedníčka NRSNM Libuška Lakatošová, podpredseda NRSNM Pavel Surový ako i člen Výkonnej rady NRSNM poverený kultúrou Ján Makan. Z členov výboru sa zúčastnili: podpredsedníčka výboru Miruška Kočišová ako i ďalší členovia Katarína Kalmárová, Boris Babík, Danica Vŕbová, Jaroslav Múdry, Ján Tomáš, Anna Zolnajová, Tijana Farkašová a Miroslav Brna. V pokračovaní zasadnutia jednoznačne boli schválené zápisnice z druhého riadneho a prvého a druhého elektronického zasadnutia Výboru pre kultúru NRSNM, tiež i Správa o činnosti Výboru pre kultúru za rok 2020. V rámci bodu Návrh plánu a programu VPK NRSNM na rok 2021 schválený bol plán a program práce výboru, ktorý sa následne má schváliť na nasledujúcom zasadnutí NRSNM.

 

sajt 1

Čítať 672 krát
top