Tel/Fax
+381 21 422 989
piatok, 22 január 2021 12:03

Schôdza Výboru pre informovanie

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Schôdza Výboru pre informovanie

V utorok, 19. januára 2021, v miestnostiach národnostnej rady zasadal Výbor pre informovanie NRSNM. Zasadnutím predsedala Anna Horvátová, predsedníčka výboru, a zúčastnila sa aj predsedniíčka NRSNM, Libuška Lakatošová, ako aj člen Výkonnej rady NRSNM poverený informovaním, Zlatko Lenhart. Členovia urobili súvahu minuloročných aktivít, schválili správu o jeho činnosti v roku 2020, a zaoberali sa aj plánom a programom na tento rok, ktoré tiež schválili. Oboznámení boli aj o tom, že národnostná rada sa tohto roku zúčastnila na súbehu Úradu pre Slovákov žijúcich v zahraničí s ôsmimi projektmi v oblasti informovania.

Témou zasadnutia bola aj demisia členky výboru, Aničky Chalupovej, z osobných dôvodov, ako aj návrh na nového člena, o čom bude národnostná rada rokovať neskoršie.

                                                                                             

Čítať 839 krát
top