Tel/Fax
+381 21 422 989
piatok, 14 september 2018 00:00

Ďalšia prezentácia projektov venovaných menšinám

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Ďalšia prezentácia projektov venovaných menšinám

Koordinátorka, ako členka Národnej osvetovej rady, bola prítomná v ministerstve  na pracovnom stretnutí k realizácii projektu SBB – oblasť 2, ktorá hovorí o posilnení kompetencií menšinových učiteľov zo všetkých vyučovacích predmetov pre základné a stredné školy a o vydávaní učebníc v jazykoch národnostných spoločenstiev.

dalsia-prezentacia-projektov 002


Zasadnutie venované tejto téme bolo uskutočnené 14. septembra, kde si koordinárotka národnostných rád pre vzdelávanie Svetlana Zolňanová prebrala úlohu sprostredkovať medzi národnostnými radami a ich materskými krajinami možnosti školenia pre učiteľov, ktorí pracujú na menšinových školách.

Pre slovenskú menšinu takáto správa bola vypracovaná behom novembra a odoslaná do ministerstva.

>> Na stiahnutie

 

Čítať 240 krát
top