Tel/Fax
+381 21 422 989
sobota, 22 september 2018 00:00

Cena pre žiakov špeciálnej školy

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Cena pre žiakov špeciálnej školy

Žiaci školy ŠOSO “Milan Petrović“ z Nového Sadu FILIP-NOE LEPÓRIS a ANDREJ CHRŤAN získali 1. miesto v 4. kategórií súťaže.

pre-ziakov-specialnej-skoly 002


Na slávnostnom vyhlásení výsledkov 22. septembra 2018 a výstave súťažných prác sa zúčastnili spolu so svojou vyučujúcou učiteľkou slovenského jazyka s prvkami národnej kultúry Lýdiou Čiefovou.

Ubytovanie a stravu žiaci a vyučujúca mali zabezpečené priamo na strednej odbornej škole-záhradníckej v Piešťanoch a cestu na Slovensko finančne podporila Národnostná rada Slovenskej národnostnej menšiny a škola ŠOSO “Milan Petrović“ z Nového Sadu.

pre-ziakov-specialnej-skoly 003


Počas krátkeho pobytu na Slovensku žiaci mali príležitosť navštíviť kompleks svetovo známych kúpeľov v Piešťanoch a tiež si užiť v nádhernom ovzduší ovocných sadov a kvetinových záhrad, ktoré majú na starosti sami žiaci Strednej záhradnej školy v Piešťanoch.

 

Čítať 263 krát
top