Tel/Fax
+381 21 422 989
sobota, 12 máj 2018 00:00

Odborné zdokonaľovanie pre slovenských učiteľov

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Odborné zdokonaľovanie pre slovenských učiteľov

Výbor pre vzdelávanie NRSNM a Asociácia slovenských pedagógov s Centrom ďalšieho vzdelávania UK z Bratislavy organizoval odborné zdokonaľovanie pre učiteľov MŠ, ZŠ a SŠ s vyučovacím jazykom slovenským zo Srbska, Rumunska a Chorvátska 11. - 12. mája 2018.

Pre učiteľky materských škôl sa prednášky mala Mgr. Beáta Juráková v PU Včielka v Báčskom Petrovci na témy Využitie ITV ako metódy v MŠ a Základy komunikácie v MŠ. Pre učiteľov základných a stredných škôl na Gymnáziu Jána Kollára so žiackym domovom prednášali PaedDr. Mária Onušková, RNDr. Mária Nogová, PhD., Ing. Aniko Toroková, PhD.

Odborné zdokonaľovanie je akreditované v katalógu pod číslom 878 a učiteľ získava sa 8 bodov.

 

Čítať 344 krát
top