Tel/Fax
+381 21 422 989
štvrtok, 28 máj 2015 00:00

Výsledky súbehu na udeľovanie finančných prostriedkov mimovládnym organizáciám

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Výsledky súbehu na udeľovanie finančných prostriedkov mimovládnym organizáciám

Vo štvrtok 28. mája v Novom Sade zasadala Komisia pre hodnotenie projektov mimovládnych organizáciách a mládežníckych zduženiach slovenského národného spoločenstva v Srbsku Výboru pre úradné používanie jazyka a písma NRSNM.

Komisia v zložení Branislav Kulík, Erka Viliačiková, Katarína Rašetová, Jarmila Šprochová Beličková a Žeľko Čapeľa (ktorý ospravedlnil svoju neprítomnosť) hodnotila 19 projektov, ktoré pristihli na súbeh a rozdelila prostriedky určené plánom a programom Výboru pre úradné používanie jazyka a písma na rok 2015.

>> VÝSLEDKY SÚBEHU

 

 

Čítať 1311 krát
top