Tel/Fax
+381 21 422 989
streda, 28 júl 2010 05:52

Program SNS 2010

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

 

1. august 2010 - 8. august 2010

Program 49. Slovenských národných slávností: 
1. augusta 2010 (nedeľa)
19.00 – Otvorenie výstavy Čarovná niť v ruke ženy  (Spolok petrovských žien)

4. augusta 2010 (streda)
20.00 - Venisáž výstavy Klenoty ľudového umenia z Ružomberka s koštovkou vína (Galéria Zlaté remeslá)

5. augusta 2010 (štvrtok)
20.00 - Stretnutie študujúcej mládeže (Slovenský dom, Báčska Palanka)
21.00 - Otvorenie výstavy insitného maliara Jána Bačúra Moje rodisko (Galéria pri jasliach, TGN kútik umenia)

6. augusta 2010 (piatok)
10.00 - Venisáž 6. medzinárodnej filatelistickej výstavy na počesť 20.výročia obnovenia práce MSS a 35. výročia Spolku filatelistov v Petrovci (Dom MSS Ludovíta Mišíka)
11.00 - Venisáž výstavy Americký bankár zo Šariša (Dom MSS Ludovíta Mišíka)
12.00 - Venisáž výstavy exlibris Viktora Chrenka Oči duše (Knižnica Štefana Homolu s predajnou výstavou kníh SVC)
13.00 - Venisáž výstavy Združenia petrovských umelcov Petrovské pohľady II. (ZŠ Jána Čajaka)
20.00 - Báseň plátenná - otvorenie SNS s hudobno-poetickým pásmom (sieň SVD)
21.30 - Koncert Folklórneho súboru Sálašan z Nadlaku (ihriská ZŠ)

7. augusta 2010 (sobota)
9.00   -   Vítanie hostí v SVD
10.00 - Slávnostné zasadnutie Zhromaždenia MSS (SVD)
10.00 - Súťaženie basketbalistov (ihriská ZŠ)
12.30 - Bohatstvo nasích osád - jarmok umenia (Ul. Maršala Tita)
13.00 - Vernisáž výstavy o slovenských drotároch Svetom, moje, svetom Slovenského národného múzea - Múzeá v Martine (GZM)
14.00 - Detská módna show (Vrbara)
15.00 - Prezentácia kníh v organizácii Asociácie slovenských spolkov žien (veľká sieň obce)
15.00 - Súťaž vo varení zajačieho paprikáša (Klub drobnochovateľov)
16.00 -Turnaj vo futbale mladších kadetov (Vrbara)
17.00 - Stretnutie učiteľov (veľká sieň obce)
20.30 - Z hrsti úprimnosti - galakoncert našich folklórnych súborov (ihriská ZŠ)

8. augusta 2010 (nedeľa)
7.00 - Sút'aženie športových rybárov (kanál DTD)
8.30 - Bohoslužby v rímskokatolíckom kostole a deň otvorených dverí do 17.h
9.00 - Súťaženie stolných tenistov (ZŠ Jána Čajaka)
9.00 - Súťaženie poľovníkov (Lovecký dom Lesík)
9.00 - Turnaj SNS v šachu (Vrbara)
12.00 - Slovensko 2009 - cyklistická expedícia - promócia filmu (reštaurácia Maglić)
15.00 - Koncert duchovných piesní (Baptistická cirkev)
16.00 - Stretnutie slovenských novinárov (Poľovnícky dom Lesík)
16.30 - Koncert vážnej hudby Kyjovského komorného orchestra z Českej republiky a Komorného zboru Zvony zo Selenče (nádvorie KUS Petrovská družina)
18.00 - Futbalový zápas FK Mladosť (Vrbara)
19.00 - V medovníkovom domčeku - galakoncert detských folkórnych súborov (ihriská ZŠ)
21.00 - Obrazy môjho sveta - divadelné predstavenie ART Centra Chlieb a hry zo Starej Pazovy (sieň SVD)

Sprievodné manifestácie:

24. júla (sobota)
9:00 – Turnaj v malom futbale v Starej Pazove o putovný pohár Jeho Excelencie veľvyslanca Slovenskej republiky Igora Furdíka
31. júla a 1. augusta (sobota a nedeľa)
13. Predslávnosťové dni v Kulpíne
3. - 7. augusta
Dni Slovenského rozhlasu na vlnách Novosadského rozhlasu
7. augusta (sobota)
9:00 – 13:00 Filatelistická burza (Vrbara)
 

Čítať 1180 krát
top