Tel/Fax
+381 21 422 989
Národnostná rada slovenskej národnostnej menšiny - utorok, 19 november 2019
utorok, 19 november 2019 21:12

Zo zasadnutia Komisie pre štipendiá

Zo zasadnutia Komisie pre štipendiá

12. novembra 2019 v priestoroch Národnostnej rady slovenskej národnostnej menšiny zsadala Komisia pre štipendiá, ktorá analyzovala prihlášky na štipednium pre študentov na fakultách v Srbsku na akademický rok 20119/2020:

ZOZNAM UCHÁDZAČOV O ŠTIPENDIUM NRSNM 2019

 

MENO

BYDLISKO

FAKULTA A ŠTUDIJNÝ ODBOR

ročník

1. Martina Benková

Báčsky Petrovec

Poľnohospodárska fakulta

Lekárska fakulta , Nový Sad

4.

3.

2. Vladmír Ožvát

Kysáč

Prírodno-matematická fakulta, v Novom Sade, biológia

M.

 

3. Izabela Stošić

Stará Pazova

Filozofická fakulta v Novom Sade, nemecký jazyk a literatúra

4.

4. Marina Bartoš

Hložany

Fakulta technických vied, Nový Sad

Inžinier ochrany životného prostredia

M

5. Alena Kolár

Lug

Filozofická fakulta v Novom Sade, slovenský jazyk a literatúra

3.

6. Alexandra Čmelíková

Slankamenské Vinohrady

Filozofická fakulta v Novom Sade, slovenský jazyk a literatúra

3.

7. Janko Kolár

Lug

Prírodno-matematická fakulta, v Novom Sade, turizmus

3.

8. Teodora Belićová

Novy Sad

Filozofická fakulta v Novom Sade, slovenský jazyk a literatúra

2.

9. Sanja Žjak

Jánošík

Prírodno-matematická fakulta, v Novom Sade, chémia

M

10. Žiga Dario

Stara Pazova

Fakulta technických vied, Nový Sad

Softvérové a informačne technológie

2.

11. Miroslava Ožvát

Kysáč

Filozofická fakulta v Novom Sade, slovenský jazyk a literatúra

3.

12.Vladimír Ededy

Báčsky Petrovec

Filozofická fakulta v Novom Sade, slovenský jazyk a literatúra

2.

13. Filip Bažík

Lug

Vysoká technická škola odborných štúdií u Novom Sadu, ochrana v práci

2.

14.Jan Andrášik

Báčsky Petrovec

Filozofická fakulta v Novom Sade, slovenský jazyk a literatúra

3.

15. Lýdia Spevák

Báčsky Petrovec

Prírodno-matematická fakulta, v Novom Sade, matematika

5.

16. Margaréta Makanová

Nový Sad

Filozofická fakulta v Novom Sade,

Právnická fakulta v Novom Sade

1.

3.

17.Elena Vrška

Hložany

Fakulta technických vied v Novom Sade, biomedicínske inžinierstvo

4.

18. Vladimír -Vanja Valent

Selenča

Filozofická fakulta v Novom Sade, anglický jazyk a literatúra

3.

19. Nina Halupa

Kovačica

Filozofická fakulta v Novom Sade, slovakistika

5.

20. Ivana Kovačić

Šid

Filozofická fakulta v Novom Sade, slovenský jazyk a literatúra

2.

21.Maria Garafiját

Padina

Ekonomická fakulta Belehrad

M oneskorelá

22.Aleksander Sládeček

Kovačica

Akadémia odborných štúdií

1.

oneskorelá

 

 

Komisia navrhuje udeliť štipendium na 10 splátok vo výške 4.000,00 nasledovne:

 

 

MENO

BYDLISKO

FAKULTA A ŠTUDIJNÝ ODBOR

ročník

1. Izabela Stošić

Stará Pazova

Filozofická fakulta v Novom Sade, nemecký jazyk a literatúra

4.

2. Alena Kolár

Lug

Filozofická fakulta v Novom Sade, slovenský jazyk a literatúra

3.

3. Miroslava Ožvát

Kysáč

Filozofická fakulta v Novom Sade, slovenský jazyk a literatúra

3.

4. Lýdia Spevák

Báčsky Petrovec

Prírodno-matematická fakulta, v Novom Sade, matematika

5.

5. Margaréta Makanová

Nový Sad

Filozofická fakulta v Novom Sade,

Právnická fakulta v Novom Sade

1.

3.

6. Nina Halupa

Kovačica

Filozofická fakulta v Novom Sade, slovakistika

5.

 odluka.jpeg

 

top